fbpx
Lajmet me te Klikuara

Rilindja e …Sigurimit të Shtetit…Sepse pa të s’do kishte Kuptim asgjë nga Diktatura e Rilindur …njësoj si atëhere!

Read Time:29 Second

Nga Avokati Altin Goxhaj

RILINDJA E … SIGURIMIT TË SHTETIT … SPS PA TË S”DO KISHTE KUPTIM ASGJË NGA DIKTATURA E RILINDUR… NJËSOJ SI ATËHERË! Pas ngritjes së Rrjetit të Fuksave (patronazhistave) 🙂 për popullin, tani që me popullin kanë kry punë, i erdhi radha administratës publike 🙂

“Sigurimi i Shtetit është arma e mprehtë dhe e dashur e Partisë sonë, sepse ajo mbron interesat e popullit dhe shtetit tonë socialist, kundër armiqve të brendshëm dhe të jashtëm” Enver Hoxha

“Do të ngremë një rrjet spiunësh në të gjithë administratën publike që të luftojmë korrupsionin në çdo nivel” EDvEr Rama…

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!