fbpx
Lajmet me te Klikuara

Ndihmojeni sado pak të Mundeni 5 vjeçarin Ajan të luftojë leuçeminë akute …

Suela Mahilaj është duke organizuar këtë mbledhje fondesh. Ju lutemi ndihmoni te shpetojm nje jete!

KLIKONI MBI LINKUN PER TE KONTRIBUAR SADO PAK TE MUNDESH ME TE HOLLA

https://www.gofundme.com/f/help-ajan-fight-acute-leukemia?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=m_pd%20share-sheet&fbclid=IwAR3ihTe6xoL8Zhs7azWBKudbmWlJ0zy_Uioj0iRRz8K_0iAGTxPlDGhkxK8

Djaloshi i vogel ne foto quhet Ajan dhe eshte 5 vjeç. Ajani ndodhet ne nje nga spitalet e Turqis ne Stamboll, mbasi doktorret ne Shqiperi ia than diagnozen per Liçuemi Akute duhej te nisej urgjentisht per kurimin e kesaj semundje te keqe dhe te pa shpirt, nje semundje e cila do shume force,durim,kurajo dhe nje shume shume te madhe te cilen pa ndihmen e te gjithe neve dhe juve nuk e arrijm dot.

Ju lutem ndihmoni sado pak te mundeni, çdo pak nga te gjithe do te thot shume per kete vogelush te cilit ne keto momente buzqeshjet e tij jan shume te pakte dhe se bashku mund te ndihmojm per buzqeshjen dhe sherimin e tij.

Te gjithe te afermit perpiqen te ndihmojn por eshte nje situat e veshtir, ky djalosh i vogel jeton me motren dhe mamin e tij tek familja e saj.

Shume Faleminderit te gjithve per zemergjersin tuaj!

Zoti ju ndihmoft te gjithve!

Please help us

This is Ajan . He is 5 years old and suffering from acute Leukemia. We desperately need your help to save his life. Ajan became ill very suddenly and no one expected it to be Leukemia. We were deeply shocked, and so very sad. Ajan is a very sweet, loving child who desperately needs help. He lives in Albania, but has had to leave his home for treatment in Istanbul, Turkey. The cost of the treatment is very expensive, and too much for us to raise alone. Ajan has a sister and a single mum who need him to get better. Ajan still has a great life ahead of him if he can fight this. All amounts whether big or small help. Alone they don’t stand a chance, but together we can fight for Ajan.

Please a big request to help save Ajan!

Thank you all so much for your support <3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Tromboza në Trurin e Njerëzve të Vrarë nga Vaksina .(VIDEO)
Next post Raffaella Carra: Vdes pasi Vaksinohet por TV dhe Mediat e Mëdha e mbajnë të fshehtë …
error: Materiali eshte i mbrojtur !!