fbpx
Lajmet me te Klikuara

Zirgon Disha: 100 vjet burg …

Read Time:52 Second

Për vrasësit e Klodian Rashës duheshin më së paku 100 vjet burg!

Duhej të ishin dënuar, kolegu i tij. (Dëshmi e rreme, bashkëpunëtor në fshehjen dhe fshirjen e provave) Pedagoget e shkolles se policise te cilet kane lejuar qe ai te promovohet, pavaresisht rezultateve te dobta. (mjaftueshem) Shefi i grupit i cili nuk ka arritur te evidentoj problemet e policit, per te cilin sic flitet ka patur ankesa.

Punonjes te zyres se komunikimit ne Drejtorine e Pergjithshme apo te Tiranes,te cilet kane percjelle informacione te paverteta per ngjarjen, pavaresisht se ata kishin informacion te detajuar se cfare kishte ndodhur.

Drejtori i Policise Ardi Veliu, si bashkëpunëtor në fshehjen e te vërtetës, si manipulues i fakteve dhe shperndarjes se informacioneve te rreme me qellim. Zinxhiri i fajtoreve eshte i gjatë, perfshire ketu dhe “mediat” te cilet shpiken dhjetra shpifje te cilat pas zbardhjes se ngjarjes, u kuptua qellimi i tyre.

Ne vrasjen e Klodianit dhe ngjarjet qe pasuan kishte me shume se 10 fajtorë, ndaj duheshin me shume se 100 vite burg!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!