fbpx
Lajmet me te Klikuara

Rama çuditë Grekët: “Jam kryeministri më i mirë në botë”/Jam piktori më i mirë i kryeministrave …

Read Time:50 Second

“Jam kryeministri më i mirë në botë” … Jam piktori më i mirë i kryeministrave deklaroi Rama nga Greqia në edicionin e 23-të të “Symi Symposium” drejtuar nga ish-kryeministri George Papandreou.

Ai u përgjigj pa modesti teksa një prej zyrtarëve të pranishëm e pyeti mbi integrimin e Ballkanit Perëndimor dhe i përmendi faktin që u fut në politikë si një artist në pikturë dhe se në zgjedhjet e 25 Prillit ai fitoi mandatin e tretë qeverisës.

“Faleminderit që më dhe mundësinë që të përmendem për atë që jam, pra më i miri në botë. Pra kryeministri më i mirë mes piktorëve dhe piktori më i mirë i kryeministrave, këtu jam i pashoq.

George Bush u përpoq, por nuk ia doli sfidës, kështu që deri më tani nuk është askush që më sfidon këtu. Siç e dini ne në Ballkan kemi nevojë të themi që jemi më të mirët në botë për diçka,” përfundoi ai.

Burimi : Syri.net

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!