fbpx
Lajmet me te Klikuara

Ferdinand Shehaj: Ata nuk Mëshirojnë Asnjë …

Ne fillim tè ngrene ne majat me te larta te karieres , Pastaj ta marin ate ..duke te diskriminuar Dhe ti perseri do jetosh ne maje te karieres ..po tashme jo krenar ..por i varur nga mëkatet e tua .

Keshtu ndodhi edhe me çiftin Bill dhe Hilari Clinton.

Per Billin siç e dini perdoren Monika Levinskin qe ta provokonte dhe ta shtynte drejt seksit ..dhe ja arriten Billi i fito edhe 4 vite te tjera zgjedhjet per President ..por kete radhe nuk ishte ai i kater viteve te tjera … Tani ai urdherohej dhe perdorej per qellimet e Globalisteve ..

Keshtu ndodhe edhe me Hilarin ..ku u perfol se kishte lidhje me sekretaren e saj femer . E pastaj ju jeni hiç ..nje hiç qe vetem zbatoni urdhera .

Rama ..Meta ..Basha ..Veliaj..Kurti ..Osmani ..Ali Ahmeti ..Zijadin Sela ..etje etje … Ju jeni nje hiç ..një hiç ..derisa erdhi Trump 👊👊👊

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post 2 Miliardë Dollarë për Ramën dhe Bashën e Soros ndërsa Lulzimsat nga një Lëpirse 20 L të reja dhe ta mbajnë në Gojë!
Next post “Peshku në Det dhe Tigani në Zjarr” duke Ndarë Poste dhe Pushtetin pa Ardhur ende në Pushtet, do të jemi përsëri në opozitë!
error: Materiali eshte i mbrojtur !!