fbpx
Lajmet me te Klikuara

Soros lëshon Zagarët e vet nëpër Europë të sulmojnë Çekinë,ndërsa mua Gjeneral Leshi ma refuzoi 5 herë rresht të drejtën për të protestuar.(VIDEO)

Read Time:42 Second

Avokati i mirënjohur Altin Goxhaj sulmon Sorosin duke theksuar se Soros lëshon zagarët e vet nëpër Europë të sulmojnë Çekinë që i doli në krah Orbanit për ligjin që mbron fëmijët nga Axhenda GAY.

Postimi i Plotë i Avokatit

Soros lëshon zagarët e vet nëpër Europë të sulmojnë Çekinë që i doli në krah Orbanit për ligjin që mbron fëmijët nga Axhenda GAY.

Shikojeni këtë të shkretën e komunitetit rom, që e kanë nxjerrë aty dhe po lexon çapa çapa fjalimin që ja ka shkrujt Delina Fico me shoqe e shoqka të Soros 😃

Kjo as e ka idenë si quhet Kryeqyteti i Çekisë ndërsa sot po proteston për të drejtat e romëve në Çeki…

Dhe të mendosh që Gjeneral Leshi ma refuzoi 5 herë rresht të drejtën për të protestuar 100-150 m larg Ambasadës Holandeze në 2019 😉

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!