fbpx
Lajmet me te Klikuara

Konvikti politik dhe të ngjashmit e tij ngrihen në protestë vetëm me fishkëllimën e gjallesës.

Read Time:30 Second

Nga Elona Caslli

Konvikti politik me pankartat “””edukuese””” dhe me zhveshjen lakuriq në mes të sheshit, ka ndonjë gjë për të thënë për dhunën që ushtrohet ndaj një gruaje të moshuar nga poĺicia bashkiake?!

Apo nuk është ” trendy” si kauzë?!

Po çupat që nuk e duan kapitalizmin dhe refuzojnë punët e shtëpisë, kanë ndonjë gjë pëŕ të thënë?!

Po ” shoqëria civile” e depolitizuar ka ndonjë gjë për të thënë?!

Ku janë gratë që janë gati të zhvishen lakuriq në shesh për drejtësi?!

Post Scriptum- Konvikti politik dhe të ngjashmit e tij ngrihen në protestë vetëm me fishkëllimën e gjallesës.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!