fbpx
Lajmet me te Klikuara

Avokati Altin Goxhaj: Dhe ju thoni pse e Votojnë Putinin në Rusi …

Read Time:59 Second

Sapo Putini ka publikuar Strategjinë e Sigurisë Kombëtare të Rusisë për dekadën që vjen dhe aty theksin e vë në rrezikun që i sjell Invazioni Perëndimor shoqërisë ruse nëpërmjet propagandës LGBQ tek riformatimi kulturor dhe edukativ i fëmijëve dhe gjeneralisht gjithë propagandës së “shoqërisë së hapur” që mohon kombin, traditën, historinë, familjen tradicionale, etj..

Pra Putini e zgjeron pushtetin e vet autokratik dhe merr mbështetje popullore edhe sepse Perëndimi tani identifikohet kudo me flamurin e dylberave dhe të shoqërisë së hapur të Soros dhe për pasojë të gjithë ata që s’duan që fëmijët e tyre meshkuj të veshin fastone dhe këpucë rozë pozicionohen kundër Perëndimit!!!

Tani kush e ka fajin që Perëndimi që vetëidentifikohet me flamurin dylberist apo Putini që po shfrytëzon Sorosin dhe propagandën LGBQiste për tu kujtuar rusëve se ka dhe më keq se ai???

Ndaj kam kaq vjet që them se Soros dhe Axhenda e Aktivizmit LGBQ që dekonstrukton dhe riformaton familjen dhe formimin e fëmijëve është kanceri që po vret Civilizimin Perëndimor!!!

Ndaj dhe autokratë si Putini po zgjerojnë pushtetin e tyre sepse konsiderohen si e keqje ku e ku më e vogël se kanceri soros dhe bojnat e tij të ylberit!!!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!