fbpx
Lajmet me te Klikuara

Shteti thellë Satanist është Fara më Helmuese në Tokë dhe në gjithë hapsinoren e Zotit …

Read Time:2 Minute, 11 Second

Nga Barije Karabollaj

Shteti thellë satanist është fara më helmuese në tokë dhe në gjithë hapsinoren e Zotit. Nuk ka krim më të turpshëm, që po i bëhet njerëzimit për nje pakicë njerëzish homoseksual, duke prishur gjënë më të bukur ” Familjen “.

Këta kriminela harrojnë se gjeja më e shenjtë që ekziston në botën njerëzore eshte familja, dhe ajo me njerëzorja eshte martesa. Çfarë familje eshte ajo nga dy njerëz me të njëjtin gjini. Sa bukur familjet e tyre keta kriminela pa shpirtë, i kanë gjënë më të shtrenjtë. Këta i vrafte Zoti në gjumë, për të shumuar farën e tyre dhe gjakun e tyre duan të vrasin shtatë miliard e gjysëm njerëz.

Shteti thellë satanist e dinë shumë mirë, qe martesa lidh përjetë dy njerëz dhe i bën të lumtur, por keta nuk janë te lumtur me familjet tona. Këta duan vetëm familjet e tyre, ndaj na kanë treguar gjithë jetën se nje dite do të kishte fund bote dhe për të gjithë do të kishte gjykim.

Unë jam e bindur edhe që njerëzit po vetvriten, por bota nuk do të shuhet kurrë. Ua garantoj se gjykimi nuk do te jemi NE por minjtë e haleve qe per 2020 vjet jetuan në vrimën e minjëve. NE si popuj nuk po na vrasin minjtë, por na vrasin shërbëtorët e tyre… po na vrasin ata, qe ju besuam fëmitë dhe shpirtin.

Bote e bukur, por nga kush jetohet; nga shumica me budallenjët dhe nga kush drejtohet, nga njerëz pa shpirtë, kollarexhinje skizofren te heshtur. Zot ku jetojme. Çdo hap qe hedhim, ja varri na thonë. Mirë ata qe e meritojnë, po ata qe duan jetën t’a jetojnë. Për mua kjo s’është bota ime.

Por unë mendoj qe nuk është as për shumë si unë (kjo botë). Pse mos të them, që të gjithëve nuk na perket kjo botë me prinder një dhe prindër dy e vaksinimi me detyrim qe 2030 t’i gjej te gjithe në botën tjetër… dhe shteti thellë satanist të shpiki nje Jesù të ri. Data te nis nga 1 e viti 1 me një bote 500 milion, që do të jetojnë. Kjo është e vërteta per ju qe nuk besoni, o njerëz dele me dy këmbë.

Shteti thellë është djalli vetë. Këlyshët e saj janë qeveritë dhe macet qe mjallinjë. Janë ata,ato që vrapojnë tek helmi vaksinë.Mos thoni më o mjeran, që e keqja të vjen nga se pret. Vetes tuaj po i bënu varrin me syte e veshët nga tv.Mjerë Isliu çfarë e gjeti, djalli jeten kerkon t’ja marr.

Po kush Zotin ka në shpirtë, satanistet nuk do ja dalin dot.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!