fbpx
Lajmet me te Klikuara

Komunizmi dhe Shpopullimi në Amerikë: 10 Hapa drejt Tiranisë totale …

Read Time:3 Minute, 33 Second

Nga S.D. Puse

Deri tani, nëse nuk keni marre vaksinën e Covid-it, do të thotë qe ju e dini që vaksina është shumë më e rrezikshme se virusi. Në fakt, nëse dini ndonjë gjë për se çfarë lëngu përmbajne vaksina sot, atëherë ju e paskeni ditur që Covid ishte vetëm një justifikim për fillimin e Komunizmit në Amerikë dhe një skemë Shpopullimi që bëri 150 milion njerëz të vendosur si kunja bowling, duke u përgatitur për “Nokaut i madh”.

Më e rëndësishmja për të kuptuar, dhe nuk është vonë për të pavaksinuarit, është se përhapja e frikës së Covid ishte e nevojshme për të krijuar autoritetin qeveritar fillimisht, në atë mënyrë ata mund të shkelnin më tej të drejtat tona kushtetuese dhe të na urdhëronin përreth – të vishnin maska ​​gjithë ditën, distanca sociale, mbyllni bizneset tona dhe blini vetëm produkte nga korporatat e mëdha që financojnë luftën e rreme në Covid-19.

Eshtë një luftë e rreme dhe “ata” (Demokratët, CCP dhe Globalistët që drejtojnë DC) duan mbështetjen tuaj.

E shihni, të gjitha qeveritë preferojnë mbështetjen e popullatës për një luftë, qoftë kjo një luftë kinetike, një luftë e rreme kundër “terrorit”, apo një luftë e rreme kundër një “virusi vrasës”. Ironia e gjithë kësaj është se kësaj here armiku nuk është aspak i huaj; në fakt, është çdo amerikan.

Gjithmonë ka një mbulesë për axhendën e vërtetë tinëzare. Sigurisht, 9/11 ishte mbulesë për përvetësimin e Halliburton prej 5 miliardë dollarësh dhe Aktin Patriotik që dëmton kushtetutën dhe privatësinë. Lufta në Afganistan ishte mbulesë për marrjen në dorëzim të tregtisë së opiumit nga SH.B.A. për epideminë e bazuar në heroinë të ilaçeve me recetë shumë të varur, shkatërruese për shëndetit.

Tani, Covid-19 dhe Delta Variant janë mbulesë për një pushtim komunist të Amerikës dhe fushatë të shpopullimit / sterilizimit që mund të zhdukë të paktën 50 përqind të popullsisë së SHBA me një goditje “përforcuese”.

10 Hapa drejt Tiranisë .

1-Krijoni një sëmundje të re njerëzore (virus) që shkatërron të dobëtit dhe të dëmtuar nga imuniteti (i plotë).

2-Përhapni Covid-19 rreth planetit.

3-Krijoni “vaksina” për atë virus që shkaktojnë mpiksje gjaku dhe miokardit kërcënues për jetën.

4-Përhapni aq shumë frikë për Covid sa që të paktën 70 për qind e planetit (ose të paktën SHBA) inokulohet (vetëm në 50 për qind tani).

5-Përhapni propagandën e frikësimit të një “varianti” të ri (të quajtur Delta) që është edhe “më vdekjeprurës” dhe “më ngjitës” sesa virusi origjinal (sapo ka filluar).

6-Fajësoni të gjitha dëmtimet dhe vdekjet e vaksinës në “Delta Variant” të ri (qe sapo ka filluar).

7-Kërkoni që çdo person i vaksinuar të marrë inokulimin e tij “Delta Variant”, i cili ose udhëzon qelizat e marrësit të prodhojnë miliarda prione të proteinave toksike që ta çmendin pacientin dhe te shkaktojnë dështim të zemrës, ose vaksina përmban “ngarkesën” përfundimtare të virusit- duke imituar proteina patogjene që mbidozojnë sistemin imunitar të marrësve, duke i vrarë ata.

8-Një “ngjarje e re masive” ndodh “që gjymtoni të gjithë komunikimin midis popullatës dhe komunistët kinezë fillojnë të” kullotin “nga kufiri ynë jugor.

9-“Ndodh” një tjetër ngjarje mashtrimi masiv që është bërë të duket si një mbështetës i Trump që është “anti-vaksinë” dhe ekstrem i krahut të djathtë.

10-Të gjitha armët te konfiskohen nga të gjithë amerikanët e mbetur, të pavaksinuar dhe Republika është e humbur.

Komunizmi dhe shpopullimi në Amerikë vijnë nën maskën e të qenurit “Patriotë” dhe pranimi i ndërprerjes tuaj vetjake nga frika e Covid-19 dhe varianteve të tij

Vaksinimi deri në vdekje konsiderohet “patriotik” sepse vendi drejtohet nga komunistët tani, të cilët dëshirojnë të eleminojnë të paktën 3/4 e Amerikanëve që përdorin bio-terrorizëm të brendshëm (vaksina vdekjeprurëse) dhe lëvizin një miliard kinezë këtu nga Kina.

Ashtu si Hitleri qe përdori propagandën për të shitur motivet e tij si të dobishme për shoqërinë dhe ekonominë e Gjermanisë, CDC dhe CCP po “shesin” të gjitha me vaksinat, maskat, dhe distancimin sociale si dhe bllokimet, në një përpjekje për t’i dhënë fund Amerikës siç e njohim ne. Kjo është arsyeja pse Joe Biden thjesht u tha të gjithëve qe amerikanët të vaksinohen sepse është gjëja më patriotike që mund të bëni.

Burimi: https://humansarefree.com/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!