fbpx
Lajmet me te Klikuara

Kjo nuk është Vdekje por Vrasje! Policia nuk ka Asnjë Kompetencë të Shoqërojë dikë pse ka Muzikën e lartë !

Read Time:1 Minute, 1 Second

Nga Avokati Altin Goxhaj

KJO NUK ËSHTË VDEKJE POR VRASJE! POLICIA NUK KA ASNJË KOMPETENCË TË SHOQËROJË DIKË PSE KA MUZIKËN E LARTË!

Ti vërë gjobë e cila kundërshtohet në gjykatë administrative! Vdekja e të atit të pronarit u shkaktua direkt nga shkaku i shkeljes së ligjit nga policia ndaj dhe është vrasje!

Lajmi eshte marre nga JOQ Albania: Policia i gjobiti djalin me 10 milion lekë, biznesmeni në Sarandë pëson infarkt dhe vdes

Një ngjarje e trishtë ka ndodhur ditën e sotme në Sarandë. Mësohet se biznesmeni Shuaip Sejko ka ndërruar jetë si pasojë e një infarkti, pasi policia i shoqëroi djalin në Komisariat. Më herët gjatë ditës policia njoftoi se gjatë aksionit për ndëshkimin e bizneseve që nuk respektojnë orën policore, ka gjobitur me 1 milion lekë të reja shtetasin K.S. Policia ka ushtruar kontroll sot rreth orës 04.00 në lokalin e djalit të biznesmenit dhe aty ka gjetur një tavolinë dhe ka shoqëruar të riun në Komisariat.

Dëshmitarët i kanë treguar biznesmenit Sejko se çfarë ka ndodhur dhe ky i fundit ka tentuar të niset për në Komisariat. Por ai është ndjerë keq dhe është nisur për në spital , por ka ndërruar jetën si pasojë e një infarkti.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!