fbpx
Lajmet me te Klikuara

Shtyhet mbledhja e Kryesisë së PD-së/Disa nga drejtuesit e Qarqeve nisin ”Pushimet” …

Read Time:25 Second

Burime bëjnë me dije se mbledhja e kryesisë e Partisë Demokratike që ishte parashikuar të mbahej këtë fundjavë është shtyrë për javën e ardhshme.

Shkak për këtë është bërë fakti se disa nga drejtuesi e PD-së nuk kanë dorëzuar ende formularët e analizës së zgjedhjeve të 25 Prillit.

Të gjithë drejtuesit e qarqeve kishin për detyrë të bënin një analizë të rezultatit të zgjedhjeve, me elementë të brendshëm dhe të jashtëm që kanë ndikuar në rezultat.

Burimi: https://www.faxweb.al/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!