fbpx
Lajmet me te Klikuara

Avokati: Si thoni,A do i vrasin këto Zonjat që t’ju frikësojnë dhe të Vaksinoheni Sdms të Gjithë fëmijët tuaj të vegjël sipas “Planit Kombëtar ” të Vaksinimit me Detyrim të 99% të Shqiptarëve !

Read Time:2 Minute, 27 Second

Avokati i mirënjohur Altin Goxhaj ka bërë një postim në faqen e tij në Facebook duke postuar një lajm Bombë duke njoftuar ndjeksit e tij mbi një lajm tronditës që qarkulloi nga mediat e kapura nga Rilindja.

Avokati shkruan se: Mjafton të lexosh Planin Kombëtar të Vaksinimit AntiCovid19 që kanë planifikuar vaksinimin ME DETYRIM (sepse plani i tyre është që deri në 2022 të jenë vaksinuar 99% e shqiptarëve mgjth kundërshtuesit janë shumë më tepër se 1%). dhe jo vetëm ju por edhe të fëmijëve tuaj të vegjël, dhe të ndjekësh lajmin e sotshëm në autoparlantin e Qeverisë TV KLAN për të kuptuar se zonjat janë dënuar me vdekje për tu bërë shembull frikësimi për qytetarët!

Postimi i plotë i Avokatit Altin Goxhaj.

SI THONI, A DO I VRASIN KËTO ZONJAT QË T’JU FRIKËSOJNË DHE TË VAKSINOHENI SDMS TË GJITHË FËMIJËT TUAJ TË VEGJËL SIPAS “PLANIT KOMBËTAR”?

Mjafton të lexosh Planin Kombëtar të Vaksinimit AntiCovid19 që kanë planifikuar vaksinimin ME DETYRIM (sepse plani i tyre është që deri në 2022 të jenë vaksinuar 99% e shqiptarëve mgjth kundërshtuesit janë shumë më tepër se 1%). dhe jo vetëm ju por edhe të fëmijëve tuaj të vegjël, dhe të ndjekësh lajmin e sotshëm në autoparlantin e Qeverisë TV KLAN për të kuptuar se zonjat janë dënuar me vdekje për tu bërë shembull frikësimi për qytetarët!

Çfarë do bëjnë për ti “motivuar” njerëzit që “kundërshtojnë” apo “hezitojnë”? Do ti bindin me ekspertët e tyre me përgjigje direkte mediatike me “ndihmën” e medias 😉

Ja ky është lajmi i Zëdhënësve të vrasësve!”Refuzuan vaksinën, përfundojnë në spital me Covid””Refuzimi i vaksinës anti-Covid u ka kushtuar shtrimin në spital 4 grave të cilat janë pacientët e vetme në spitalin Covid 1 në kryeqytet.Pacientët 3 nga Elbasani dhe 1 nga Tirana janë të moshave 61, 65, 69 dhe 71 vjeç.

Mjekët që po i trajtojnë thonë se gjendja e tyre është e rënduar.

“Aktualisht janë 4 të shtruar, nuk kanë qenë të vaksinuar. Janë raste relativisht mbi mesataren, forma të rënda 50% e tyre, aktualisht rastet janë nën oksigjeno-terapi, dhe 2 prej tyre madje janë nën oksigjenoterapi me fluks të lartë”.

Katër pacientët që po përballen me Covid-19 rezultonin në listat e personave për t’u vaksinuar që në fillim të muajit Prill. Injektimi i saj do t’i kishte shpëtuar nga shtrimi në spital edhe nëse do infektoheshin.“Vaksina është e rekomandueshme sepse minimizon kalimin në forma të moderuara dhe të rendm, domethënë shmang maksimalisht hospitalizimin”.

Që prej fillimit të pandemisë deri më tani të gjitha rastet e rënduara që kanë patur nevojë për hospitalizimin janë persona që nuk kanë injektuar asnjë prej vaksinave anti-Covid.”Zëdhënësi i vrasësve: Tv Klan GroupLajmi i një vrasje të paralajmëruar!

Plani Kombëtar i Vaksinimit Kombëtar AntiCovid -19 që synon vaksinimin 99% të shqiptarëve me detyrim!

https://shendetesia.gov.al/…/uploads/2021/02/4-SHQIP.pdf

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!