fbpx
Lajmet me te Klikuara

Parashikimi i Motit në Patriotik Media – E hënë 5 Korrik 2021 …

Read Time:39 Second

Sipas MeteoAlb, vendi ynë do të dominohet nga kthjellimet e pakta si dhe pjeserisht me re gjatë paradites, të cilat do të sjellin mundësi për ndonje reshje të karakterit lokal në zonat Juglindore.

Temperaturat e ajrit do të vijojnë të rriten në mëngjes dhe në mesditë nga 20°C deri në 29°C.

Era do të fryjë e lehtë me shpejtësi 20 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim 1 – 2 ballë. 

Parashikimi i Motit Patriotik Media – E hënë 5 Korrik 2021 Tirane

Ora Temperatura Reshje Era

04-06 CloudyI vrenjtur 23° 0 m/s-

06-12 Partly cloudyPjesërisht me re 22° <1 mm 0 m/s-

12-18 Partly cloudyPjesërisht me re 29° <1 mm 0 m/s-

18-24 Clear skyI kthjellët 28° 0 m/s-

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!