fbpx
Lajmet me te Klikuara

Emisioni Ben Armstrong: 400,000 Reagime të Rënda dhe 6,000 të Vdekur nga Vaksinat …

Read Time:33 Second

Këto numra janë gjysma e të keqes,prandaj eshte mire qe Ti ta informoshe veten dhe te mos i ndjekesh verbërisht si një dele urdherat e Qeverive te komanduar nga Kabala.

Ne nuk e dimë se cilat do të jenë numrat përfundimtarë për këtë Vaksinë eksperimentale. Askush nuk e di se cilat do të jenë efektet afatgjata, por nuk duket mirë.

Përgjegjësia: Pikëpamjet dhe mendimet e shprehura në Emisionin Ben Armstrong janë vetëm ato të nikoqirit dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Amerikës së Re. TNA nuk është përgjegjëse dhe nuk verifikon saktësinë e çdo informacioni të paraqitur.

Burimi: https://thenewamerican.com/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!