fbpx
Lajmet me te Klikuara

Covid-19 shkaktohet nga Oksidi i Grafenit i futur nga disa Mënyra në trupin tuaj …

Read Time:6 Minute, 51 Second


La Quinta Columna ka bërë një njoftim urgjent ku ata shpresojnë se do të arrijnë sa më shumë njerëz të jetë e mundur, veçanërisht ata që përfshihen në shërbimet shëndetësore dhe ligjore, siç janë biostatisticiani Ricardo Delgado, Dr. José Luis Sevillano dhe ekipi i studiuesve dhe profesorëve me të cilët ata kanë kryer hulumtimet e tyre kanë konfirmuar praninë e nanopjesëzave të oksidit të grafenit në shishet e vaksinimit.

Në programin nr 63, ekipi tregoi disa fotografi të analizave të kryera, konkretisht rezultatet e marra nga vëzhgimi i mikroskopisë elektronike optike dhe transmetuese, duke rezervuar rezultatet e teknikave të tjera të përdorura për programet e ardhshme. Ata gjithashtu njoftuan se raporti bazuar në të gjitha teknikat e kryera, të cilat lejuan përcaktimin e pranisë së oksidit të grafenit, do të zyrtarizohet nga studiuesit që kryen analizat shumë shpejt.

Orwell City, si gjithmonë, ka përkthyer mesazhin nga La Quinta Columna dhe ka titruar videon që ata e shpërndanë disa orë më parë në kanalin e tyre zyrtar në Telegram.

Më tej La Quinta Columna do t’ju ofrojë informata jetësore për shëndetin tuaj, integritetin fizik dhe atë të mjedisit tuaj.

Maskat që përdoren dhe tregtohen aktualisht përmbajnë oksid grafeni. Jo vetëm ato që u tërhoqën në atë kohë, siç tregohet nga media, shtupat e përdorura si në testet e PCR ashtu edhe në ato të antigjenit përmbajnë gjithashtu nanopjesëza oksid grafeni.

Vaksinat COVID në të gjitha variantet e tyre, AstraZeca, Pfizer, Moderna, Sinovac, Janssen, Johnson & Johnson, etj., Gjithashtu përmbajnë një dozë të konsiderueshme të nanopjesëzave të oksidit të grafenit. Ky ka qenë rezultat i analizës së tyre nga mikroskopia elektronike dhe spektroskopia, ndër teknikat e tjera të përdorura nga universitete të ndryshme publike në vendin tonë.

Vaksina anti-grip përmbante nanopjesëza të oksidit të grafenit dhe vaksinat e reja anti-grip dhe vaksinat e reja dhe gjoja intranazale anti-COVID që ata po përgatisin përmbajnë gjithashtu doza të mëdha të nanopjesëzave të oksidit të grafenit. Oksidi i grafenit është një toksik që gjeneron trombe në organizëm, oksidi i grafenit është një toksik që gjeneron mpiksjen e gjakut. Oksidi i grafenit shkakton ndryshim të sistemit imunitar. Duke dekompensuar ekuilibrin oksidativ në lidhje me rezervat e gulacionit. Nëse doza e oksidit të grafenit rritet nga ndonjë rrugë e administrimit, ajo shkakton kolapsin e sistemit imunitar dhe stuhinë e citokinës pasuese.

Oksidi i grafenit i akumuluar në mushkëri gjeneron pneumoni bilaterale nga shpërndarja uniforme në traktin alveolar pulmonar. Oksidi i grafenit shkakton një shije metalike. Ndoshta kjo ka filluar të ketë kuptim për ju tani. Oksidi i grafenit i thithur shkakton inflamacion të mukozave dhe kështu humbje të shijes dhe humbje të pjesshme ose totale të nuhatjes.

Oksidi i grafenit fiton veti të fuqishme magnetike brenda organizmit. Ky është shpjegimi për fenomenin magnetik që miliarda njerëz në të gjithë botën kanë provuar tashmë pas rrugëve të ndryshme të administrimit të oksidit të grafenit. Midis tyre vaksina.

Me pak fjalë, oksidi i grafenit është supozuar SARS-CoV-2, koronvirus i supozuar i ri i provokuar para sëmundjes së quajtur COVID-19. Prandaj, asnjëherë nuk kemi pasur izolim dhe pastrim të vërtetë të një koronvirusi të ri, siç njihet nga shumica e institucioneve shëndetësore në nivelin më të lartë dhe në vende të ndryshme kur u pyetën për të. Sëmundja COVID-19 është rezultat i futjes së oksidit të grafenit nga rrugë të ndryshme të administrimit.

Oksidi i grafenit është jashtëzakonisht i fuqishëm dhe i fortë në aerosol, siç është pretenduar SARS-CoV-2. Si çdo material, oksidi i grafenit ka atë që ne e quajmë një ‘brez elektronik të thithjes’. Kjo do të thotë një frekuencë e caktuar mbi të cilën materiali ngacmohet dhe oksidohet shumë shpejt, duke prishur kështu ekuilibrin me përhapjen në organizëm të toksikantit kundër rezervave tona natyrore antioksiduese të glutationit. Pikërisht kjo brez frekuence emetohet në gjerësinë e bandave të reja të emetimit të teknologjisë së re pa tela 5G. Kjo është arsyeja pse vendosja e këtyre antenave nuk u ndal kurrë gjatë pandemisë.

Në fakt, ato ishin ndër shërbimet e pakta që mirëmbaheshin, përveç një vëzhgimi të veçantë nga Forcat e Sigurisë së Shtetit dhe Trupat për këto antena. Ne dyshojmë se fushata anti-grip oksid grafeni 2019 u prezantua në këto shishka, pasi ai ishte përdorur tashmë si një ndihmës.

Me provat e mëvonshme të teknologjisë 5G në pjesë të ndryshme të botës, sëmundja COVID-19 u zhvillua në bashkëveprimin e fushave të jashtme elektromagnetike dhe oksidit të grafenit tani në trupat e tyre. Mos harroni se gjithçka filloi në Wuhan, dhe ky ishte qyteti i parë pilot në botë që bëri provën e teknologjisë 5G në fund të nëntorit 2019. ashtë një koincidencë në hapësirë ​​dhe në kohë.

Të dy versionet e pangolinës dhe supës së shkopave ishin thjesht elementë tërheqës. Qëllimi i futjes së oksidit të grafenit është edhe më i errët sesa mund të imagjinoni. Prandaj, është më se e mjaftueshme për ju që të përvetësoni këtë informacion dhe të “rivendosni” njohuritë që keni pasur deri më tani nga institucionet më të larta qeveritare duke i thënë popullsisë të mbrojë veten e tyre dhe madje duke i detyruar ata me atë që potencialisht do t’i bëjë ata të sëmurë me vete semundjen. Logjikisht, tani që dimë që shkaku ose agjenti etiologjik i sëmundjes është pikërisht një toksikant kimik dhe jo një agjent biologjik, ne dimë se si ta zbusim atë: duke rritur nivelet e glutationit. Glutathione është një antioksidant natyral që ne paraqesim në rezerva në organizëm.

Disa detaje do t’ju ndihmojnë të kuptoni në mënyrë të përsosur gjithçka që është raportuar në media. Glutathione është jashtëzakonisht e lartë tek fëmijët. Prandaj, sëmundja nuk ka ndonjë ndikim në popullatën e fëmijëve. Glutathione bie shumë ndjeshëm pas moshës 65 vjeç. Prandaj, COVID-19 është veçanërisht e përhapur në popullatën senile. Glutathione është në nivele shumë të larta në popullatën intensive të sporteve. Kjo është arsyeja pse vetëm 0.22% e atletëve kishin sëmundjen.

Tani do të kuptoni pse studime të panumërta në praktikë kanë treguar se trajtimi me N-acetilcisteinë (i cili është një pararendës i glutathione në trup), ose glutathione administruar direkt, shëroi sëmundjen COVID-19 shumë shpejt në pacientë. E thjeshtë dhe e thjeshtë sepse nivelet e glutationit ishin rritur për të përballuar toksikantin e administruar të quajtur oksid grafeni.

Zbulimi i bërë këtu nga La Quinta Columna është një sulm i plotë i bioterrorizmit të Shtetit, ose të paktën me bashkëpunimin e qeverive për të gjithë popullsinë botërore, që tani përbën krime kundër njerëzimit.

Prandaj është absolutisht thelbësore dhe jetësore që këtë informacion ta vini në dispozicion të komunitetit tuaj mjekësor. Mjekët e përgjithshëm, infermieria dhe shërbimet shëndetësore në përgjithësi, por edhe media lokale dhe lokale dhe shtypi, si dhe i gjithë ambienti juaj. La Quinta Columna vlerëson se dhjetëra mijëra njerëz do të vdesin çdo ditë. Vetëm në vendin tonë kur ata bëjnë ndërrimin e ri dhe të ardhshëm teknologjik 5G.

Duke pasur parasysh se tani nuk janë vetëm të moshuarit në shtëpitë e pleqve që vaksinohen në atë vaksinë gripi me oksid grafeni, por, siç e dini, një pjesë e madhe e popullsisë është vaksinuar, ose grafenuar, me doza graduale të oksidit të grafenit .

Trupi ka një kapacitet natyral për të eleminuar këtë toksikant, prandaj ne ju propozojmë deri në një dozë të tretë në vit për të gjitha vitet për të mbajtur grafenin në trupat tuaj.

Ne kemi secilën dhe secilën prej provave të asaj që është manifestuar këtu. Ndërkohë drejtësia po përpiqet të veprojë, njerëzit do të vazhdojnë të shtyhen nga një shkëmb pa fund. Nëse po shikoni këtë material audioviziv, do të kuptoni se për më shumë se një vit ju jeni mashtruar totalisht dhe naivisht nga institucionet më të larta. Vetëm tani do të kuptoni të gjitha mospërputhjet që keni vërejtur në lajmet tuaja televizive.

Për të plotësuar këtë informacion të vlefshëm mund të ndiqni videon ne kanalin tonë Rumble: PatriotikMediaTv ku njerëzit tani duhet të jene te vetëdijshëm për të vërtetën dhe të mos behen pjesë e mashtrimit masiv ndaj të cilit ishin nënshtruar. Ju lutemi bëjeni këtë video virale rreth jush dhe le të ndalemi mes të gjithë neve. Fati varet vetëm nga ne.

Burimi: https://www.orwell.city/

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!