fbpx
Lajmet me te Klikuara

Ylli Dylgjeri: Fletë – Dalja 3D !

Read Time:1 Minute, 1 Second

Në një postim të bërë në faqen e tij facebook Ylli Dylgjeri ka zbuluar një krim ku duket qartë një “Dokument” që sipas Dylgjerit nuk është gjë tjetër përveçse një Flet – Dalje 3D që u prodhua nga prishësit e Teatrit Kombëtar.

Më tej Dylgjeri shton se ligji të detyron të nxjerrësh vendim për prishje objekti dhe të paguash taksën e ndikimit në infrastrukturë prej 89 % .As nuk kanë asgjë nga këto shkruan Dylgjeri.

Lexoni Postimin e plotë më poshtë

Fletë – Dalja 3D !

Ky është dokumenti i vetëm që u prodhua nga prishësit e Teatrit Kombetar. E rënde fare. 1 copë letër si fletë dalje banale per Teatrin, pa kontrate, pa listë të detajuar, asgje. Veç ec prishe! Edhe rrobaqepesi kur shkoj te ngushtoj pantallonat me jep fature me serioze

Shënim: Sipas ligjit, prishja e objektit nuk mund te behet me një Flete -Dalje, por duhet kontratë me gjithshka të detajuar.

Plus, ligji te detyron të nxjerresh vendim per prishje objekti dhe të paguash taksen e ndikimit ne infrastrukture prej 8%. As nuk kanë asgjë nga këto. Kjo e bën që SPAK t’i hapë çështje penale siç hapi per ish kryetaren e bashkise se Gjirokastres.

Perndryshe eshte standard i dyfishte ne shperdorim detyre.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!