fbpx
Lajmet me te Klikuara

Presidenti Donald Trump e dha Mesazhin tij për një Rikthim në Shtëpinë e Bardhë.(VIDEO)

Read Time:1 Minute, 43 Second

Në shumë postime që janë bërë në faqen tonë facebook STOP FAKE.al në lidhje me rikthimin e Presidentit Donald J.Trump në Shtëpinë e Bardhë kemi vënë re se disa janë luhatur dhe janë bërë pesimiste,bile ka nga disa ndjekës të faqes që ne nuk do ti përmendim me emra pasi kanë të drejtën e tyre të shprehen ashtu sic e mendojnë,na kanë sygjeruar që me ndërtimin e Platformës tonë https://patriotikmedia.com të mos flasim më për rikthimin e Presidentit Donald J.Trump .

Por NE s’kemi rruge tjeter se faktet flasin vetë dhe ne si mbështetës të Patriotit dhe Presidentit Donald J.Trump nuk mund të devijojmë nga besimi ynë që Presidenti Trump do të rikthehet pasi besojme tek vlerat e tij.

Gjëja më e mirë që mund të bëni është të dëgjoni burimin e drejtpërdrejtë sepse është vete Presidenti Trump që po na thotë se kthimi i tij është i afërt dhe pa zgjedhje (nuk ka nevojë për fushatë elektorale).

Prandaj ne e dimë që disa edhe mund të mos ju pelqeje kjo gje sepse ndoshta janë lodhur nga postimet tona por duhet te kuptojne nje gje,atje i thone Amerike dhe jo Shqiperi ku Qeveria e Sorosit me Logon Rilindja nuk njeh as Popullin e vete as Ligje as Gjykate Kushtetuese dhe as President,por gjithsesi ne jemi 100 % të bindur që Presidenti Trump do të rikthehet në Shtëpinë e Bardhë.

Megjithate nga e gjitha kjo ne asnjë nuk imponojmë që të bashkohet me KAUZEN tona per te mbeshtetur Presidentin Donald J. Trump dhe si mbeshtetes te Presidentit Donald Trump ne po ju japim nje keshille meqense disa tipa janë mërzitur me Postimet tona ne Page STOP FAKE.al duke ju dhene si detyre shtepie qe të shikojnë Telenovela Turke dhe mos të na ndjekin ne si Platformë se mbase e gjejne aty shpetimin e tyre nga Rilindja dhe Kabala Nderkombetare.

Ndiqni Mesazhin Presidentit Donald Trump qe ju drejtua dy ditë më parë Dan Patrick, zëvëndës Guvernatorit të Texas-it:

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!