fbpx
Lajmet me te Klikuara

Këshillat e jetës nga Denzel Washington do t’ju lërë pa fjalë që duhet ta shikoni. (VIDEO)

Read Time:32 Second

Aktori dhe Patrioti Amerikan Denzel Washington ndan me mençurinë e tij më të madhe,historinë e tij të jetës dhe udhëtimin për t’u bërë njeriu që AI është sot.
Ky Fjalim Motivues i Fuqishëm për vitin 2020 që do të ndryshojë të ardhmen tuaj dhe do t’ju lërë pa fjalë!

Denzel Hayes Washington Jr. është një aktor, regjisor dhe producent Amerikan.

Ai është përshkruar si një nga aktorët që rikonfiguroi “konceptin e yllit klasik të filmit”, duke u shoqëruar me personazhe të përcaktuar nga hiri, dinjiteti, njerëzia dhe forca e tyre e brendshme.

Ndalohet kopjimi pa te drejten e autorit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!