fbpx
Lajmet me te Klikuara

Shqiptarët akoma se kuptoni që nuk keni një Polici por Paramilitarë të Rilindjes Sorosiane.(VIDEO)

Read Time:2 Minute, 49 Second

Nga Redaksia

Rilindja e Sorosit sa mori pushtetin në 2013 filloi show e saj duke sulmuar Lazaratin si vendi ku prodhohesh Kanabisi dhe mbushi gjithë Shqipërinë me Kanabis për të siguruar Miliardat që do ti përdoret në vitet në vijim për të blerë zgjedhjet dhe për të korruptuar Ambasadorët e George Soros që kanë vite e vite që pasurohen me gjakun tonë.

Policia e Rilindjes me në krye “Ministrin” e Sorosit Ardi Veliu se ata që emeroheshin kishin thjesht protofolat si Ministra dhe jo se ishin Ministra sepse ishin kukulla masakruan qytetarët duke ju shkatërruar pronën dhe jetën e tyre dhe i ben qe te iknin nga shqiperia.

Kjo polici që Rilindja e quajti Policia qe Duam dhe qe ju o Shqiptarë ju vjen keq,nuk ju shërben Juve por kupolës së Mafies të Rilindjes e Orkestruar nga Edvin Rama dhe zbatuesit e saj si “Ministri” Ardi Veliu i cili është personazhi më negativë që ka pasur ndonjëherë strukturat e policisë se shtetit.

Rilindja e Sorosit po e perdore Policinë kundër jush për nje arsye te vetme,qe në momentin e saj më kritikë të fusi Policine ne perplasje me JU pasi mendon qe me Paramilitaret qe ka ne Polici ti terrorizojë dhe Shqiptarët dy rruge kane o të tremben nga Paramilitarët e Rilindjes o ti futen në vëlla vrasje me Policine ashtu sic u bë në vitin 1997 ku populli sulmoi e masakroi Policët duke lenë shumë të plagosur dhe të vrarë nga uniforma blu.

Sot do të ishte mirë që Djemtë e Popullit që mbajnë uniformën e Policisë të mos bëhen viktima të Politikanëve të Rilindjes Sorosiane duke u treguar forcen si Paramilitarët e Serbisë që dhunonin Kosovarët sepse kjo histori nuk zgjatë me shekuj por me muaj dhe Edvini bashkë me Ardi Veliun Çuçrat dhe Kuçkat e tyre do ju lenë targën dhe pastaj çfarë ju mbetet pastaj Juve që përdorët Uniformën e Policisë si Paramilitarë të Rilindjes asgje pervecse turpit dhe perbuzjen e shqiptareve ndaj jush.

Historia ka treguar që kush dhunon sulmon masakron apo terrorizon Popullin e thjeshtë nuk ka pasur kurrë fat të mirë por fat të zi …Freskojeni pak trurin o ti Shqiptare qe mban Uniformen e Policise se të gjithë ata funksionarë dhe paramilitarë që përdori Sali Berisha në vitin 1997 ikën si minjtë e vdiqën rrugëve të botës .

Ka ardhur momenti qe Populli nuk duhet të heshti me por të reagojë mos te trembet dhe te mos ti kete me frikë nga Paramilitarët e Rilindjes Sorosiane sepse ata kanë më shumë frikë nga ju si popull…Mos pranoni t’ju shkaterrojne Pronen qe keni vite e vite qe sakrifikoni ne emigrim,mos i lejoni tju dhunojnë e t’ju detyrojnë që të lini vendin tuaj se duan disa Paramilitarë apo Rilindas të Sorosit por reagoni fortë.

Bashkohuni o Popull Bashkohuni sepse Ju nuk keni shtet dhe as Opozitë por një Mafie Anti Shqiptare që quhet Rilindja Sorosiane për falimentimin dhe Shpopullimin e Shqipërisë.

Koha nuk pret.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!