fbpx
Lajmet me te Klikuara

Avokati Goxhaj: Kosova fillon diskutimin për Martesat Homoseksuale Albin Kurti po ndryshon Kodin Civil,do të fusë Martesat LGBQ …

Read Time:1 Minute, 30 Second

Avokati i mirënjohur Altin Goxhaj ka risjellë në faqen e tij Avokati Altin Goxha Vs Qeveriu një lajm bombë ku ndër të tjera shkruan:

Në Kosovë fillon diskutimin për martesat homoseksuale dhe ndryshimet e nevojshme në Kodin Civil!

Sipas organizatorëve tani janë krijuar kushtet e përshtatshme. Kjo puna e kushteve mos është ardhja në pushtet e VetëVendosjes së Shoqërisë së Hapur të Sorosit?

Kurioz se çfarë mendojnë këta fansat e Albinit të Soros …

Linku i lajmit i shperndare ne facebook nga Avokati Goxhaj.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2700426223599983&id=1455028044806480

ALBIN KURTI PO NDRYSHON KODIN CIVIL: DO FUSË MARTESAT LGBQ + ADOPTIMIN E FËMIJËVE NGA ÇIFTET LGBQ!

Pas takimit në 20 Maj 2021 të Albin Kurti me Alex Soros, Qeveria e VV po kërkon të ndryshojë Kodin Civil për të futur martesat LGBQ dhe për pasojë edhe adoptimin e fëmijëvenga çiftet e të njëjtës gjini përfshi për pasojë edhe ato me transë! Për kuriozitet pyesni përfaqësuesit e VV Tiranë se ata e dinë më mirë  Ministrja e Drejtësisë së Kabinetit të VV Nazelie Bala deklaroi në Konferencën “Kodi Civil dhe Gjitheperfshirja: Martesat e Seksit te Njejte” në 29 Qershor 2021 se Qeveria Kurti “po vepron me shpejtësi që të ndryshojë Kodin Civil për futjen e martesave LGBQ & fëmijët!”

Ministrja:madje dha edhe garanci: “Ju sigoj se Asnjëherë Qeveria nuk ka qenë kaq serioze se sa tani për martesat LGBQ!” Ndërkohë përfaqësuesi i OJFsë “‘Ç(P)OHU” që financon Sorosi farantoi se “edhe nëse nuk marrim votat në Parlament do ta çojmë në Gjykatën Kushtetuese”! Kjo shpjegon se pse edhe në Kosovë po implentohet Vettingu i Soros dhe kanë filluar përpjekjet e Albinit për kapjen e Gjykatës Kushtetuese! Aktiviteti u organizua nga OJFja e LGBQve që financon Soros “CEL”!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!