fbpx
Lajmet me te Klikuara

Ja Kurthi në e-elbania që u ka ngrit Qeveria Shqiptarëve që të vriten mes vedit për Çadrat dhe Shezllone (duke zënë plumbat kë t’u dal përpara)

Read Time:37 Second

Nga Avokati Altin Goxhaj Vs Qeveriu Rrjeti për te Drejtat e Njeriut

Ja dhe emrat e vrasësve të vërtetë Në Krye janë Blendi Klosi dhe Ledjon Lako (njeriu i Agaçit të Ramës) Florjan Sadushaj dhe Hasan Tarken te cilet nuk kan len subjekt pa gjobitur.

Besmir Cako ne Agjencine e Sarandes specialist sherbimesh i cili ve vetem gjoba subjekteve ne dobi te drejtorit. Arjana Mamushi ne Vlore dhe Gerti Aleksi ne Durres (dikur i vunë tritol në Durrës për këtë vesin që po ushtron dhe sot).

Këta janë ata që zëvendësojnë gjithë strukturat fiktive të E-Albanias.

https://rumble.com/vj7bzp-av.goxhaj-ja-kurthi-n-e-albania-q-u-ka-ngrit-qeveria-shqiptarve-q-t-vriten-.html?mref=bbbxs&mc=33xy0

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!