fbpx
Lajmet me te Klikuara

Çfarë rekordesh të zeza do të thyesh më O Ed Rama?

Read Time:44 Second

Nga Ylli Dylgjeri

Shqipëria : E para në europë për Canabisin! Shqipëria :

E dyta për marrje rryshfeti ne bote. Shqipëria :

E gjashta për prodhim kanabisit në bote!

Shqipëria : E para për vrasjet në sezonet turistike.

Shqipëria: E para për vdekje nga covidi!

A ka më rekorde të zeza që nuk i shkruajta?

Çtë duhet Kryeministri o Ed Eama?

E shikon sa i paaftë je bashkë me zarbot e tu.

Një mazhorancë që i përkulet vullnetit të krimit të organizuar dhe oligarkisë nuk mund të luftojë për një Shqipëri të lirë.

Si mund te mblidhen te gjithe kellirat bashke vetëm Ti e bën në këte vend.

I mblodhe të gjithë të zezat e kësaj bote në 28 mijë km katror. Shet dhe pordhe si çuni i bukur.

Mbaje.

Do ti vjellësh një ditë.

Postimi në Facebook

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10220314066782879&id=1265396413
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!